В Україні працюють багатонаціональні інспекційні групи з ФРН та Франції

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У період з 12 по 15 червня на території України перебуватимуть багатонаціональні інспекційні групи ФРН та Франції для проведення інспекцій оголошених місць відповідно до положень Договору про звичайні збройні сили в Європі.

Про це йдеться в повідомленні управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

Як повідомили в Управлінні верифікації Генерального штабу ЗС України до складу інспекційної групи ФРН увійдуть представники США та Румунії, а до складу інспекційної групи Франції — представники Бельгії та Нідерландів.

Основною метою заходів є контроль за дотриманням Україною кількісних обмежень озброєння та військової техніки, що підпадає під дію ДЗЗСЄ.

Про місце інспекцій буде повідомлено через 1 годину після прибуття інспекційних груп до пункту в’їзду/виїзду.

Участь України у міжнародних договорах та угодах у сфері контролю над звичайними озброєннями є необхідною передумовою для пошуку нових шляхів удосконалення механізмів протистояння сучасним викликам та загрозам, а також сприяє створенню нових інструментів контролю над озброєнням.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com