В Україні запрацювала нова митна служба

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Про початок роботи нової Державної митної служби повідомив її голова Максим Нефьодов. За його словами, в рамках реформи вдалося скоротити кількість митниць з 26 до 16.

Голова Державної митної служби України Максим Нефьодов повідомив про початок роботи з неділі, 8 грудня, нової митниці. "Сьогодні в 00:00 офіційно запустилася нова митниця", - написав Нефьодов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Уже в 00:03 була оформлена перша експортна декларація на вантаж в Акермані, який зайшов о 23:49 ще в ДФС (Державну фіскальну службу. - Ред.). Ну і опівночі був оформлений перший рейс у Борисполі", - написав Нефьодов.

Голова відомства запевнив, що нова митниця "буде справді працювати для платників податків". Він також зазначив, що в рамках реформи було скорочено кількість митниць з 26 до 16.

Крім того, Нефьодов похвалився, що йому та його команді вдалося не допустити потрапляння понад 500 найбільш "сумнівних" керівників до лав нової Держмитслужби, зазначає Deutsche Welle.

Щодо кадрової роботи Нефьодов вказав, що нині в штат Держмитслужби переведено понад 50 відсотків працівників, і цей процес триватиме впродовж грудня. Так само вже цього місяця планується розпочати "конкурси, щоб замістити тих, кого звільняємо", - написав Нефьодов.

Раніше президент України Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністру Олексію Гончаруку, міністру фінансів Оксані Маркаровій і главі Держмитслужби Нефьодову запустити нову митну службу до 1 грудня 2019 року. Крім того, до 1 січня 2020 року мають запустити повноцінну роботу "єдиного вікна" на митниці, зазначає агенція новин "Інтерфакс-Україна".

Нагадаємо, 18 грудня 2018 року Кабінет Міністрів схвалив постанову, якою реорганізована роботу Державної фіскальної служби (ДФС). Згідно з постановою, з цього відомства утворено дві державні служби: податкову та митну. Раніше на розподілі ДФС наполягав Міжнародний валютний фонд.

Це вже не перша спроба реорганізувати ці відомства. Раніше на різних етапах були ДФС України, ДПС (Державна податкова служба, - Ред.) України, а також міністерство доходів і зборів за урядування Миколи Азарова.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com