В умовах коронавірусу з лікарень масово почали звільнятися медсестри та санітари

|
Версия для печатиВерсия для печати

В умовах пандемії коронавірусу важливими є не лише наявність медичного обладнання.

Президент Асоціації анестезіологів України та експерт Міністерства охорони здоров'я Сергій Дубров, з яким для ZN.UA поспілкувалася Оксана Онищенко, заявив про те, що головне – це медичний персонал. За його словами, під час епідемії почали звільнятися медсестри та санітари.

"Усі говорять зараз про те, що  не вистачає апаратів штучної вентиляції легень. Та головне, щоб нам вистачило персоналу, який забезпечує їх роботу  і доглядає хворих. З лікарями проблем менше, а от з  медсестрами і санітарками катастрофа", - зазначив Сергій Дубров.

Він пояснив, що до епідемії українські лікарні на 70%  були укомплектовані середнім персоналом і на 85 % лікарями. Однак зараз медсестри почали звільнятися з роботи. За словами Дубрового, хтось звільняється через коронавірус, а хтось через те, що живе у селі та не хоче працювати вахтовим методом. Адже потрібно побути з родиною, або комусь важко добиратися у місто.

"У лікарні, де я працюю, є одна санітарка, якій треба від електрички їхати на таксі. Вона сплачує за нього 350грн, потім чергує три доби підряд і половину зароблених грошей знов віддає на таксі. По-іншому не доїде на роботу, бо транспорт не ходить. Взагалі з санітарками особливо велика проблема  - вони старшого віку, бояться заразитися коронавірусом і їм важко дістатися на роботу", - додав Дубров.

Лікарі ж, за його словами, поки що не звільняються.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com