В Європарламенті вручено премію Схарова, присуджену Сенцову

|
Версия для печатиВерсия для печати

У середу у Страсбурзі пройшла церемонія вручення правозахисної премії Європарламенту «За свободу думки» імені Андрія Сахарова, якої цього року удостоєний незаконно ув’язнений в Росії український режисер Олег Сенцов.

За Сенцова нагороду отримала його двоюрідна сестра Наталія Каплан, повідомляє Укрінформ.

«Сьогоднішній день для усіх нас є сумним. Я хотів би висловити повагу Олегу Сенцову, який ув'язнений за політичними мотивами», - заявив президент ЄП Антоніо Таяні.

Таяні від імені Європарламенту висловив солідарність із Сенцовим та іншими українськими політичними в’язнями російського режиму та закликав РФ негайно їх звільнити.

«Олег – це людина, яка не здається та не може не діяти… Завдяки його вчинку про українських політичних в'язнів у Росії дізналися в усьому світі. Він вже переміг», - заявила Каплан.

Вона наголосила, що Олег завжди був цілеспрямованим та із загостреним почуттям справедливості.

Слід відзначити, що на робочих місцях багатьох депутатів у залі засідань були представлені таблички із закликом звільнити Сенцова – #Free Oleg Sentsov.

 

Як повідомлялося, український режисер Олег Сенцов, засуджений у Росії на 20 років за звинуваченням у підготовці терактів в анексованому Криму, став лауреатом премії Сахарова "За свободу думки" у жовтні. Сенцов був номінований на премію Сахарова найбільшою політичною фракцією Європарламенту – Європейською народною партією. Її представники зазначили, що "де-факто Сенцов засуджений за свій протест проти російського правління в Криму", а також за те, що "він став символом близько 70 українських громадян, незаконно заарештованих і засуджених російською владою на Кримському півострові до тривалих термінів позбавлення волі".


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com