ВАКС продовжив строк дії запобіжних заходів експосадовцям АРМА

|
Версия для печатиВерсия для печати

 

Вищий антикорупційний суд продовжив до 21 листопада строк дії нічного домашнього арешту колишнього тимчасового виконувача обов'язків голови Національного агентства з розшуку та менеджменту активів Віталія Сигидина, якого підозрюють у заволодінні 400 тисячами доларів, переданих в управління установи.

 

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

 

21-22 вересня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду розглянув клопотання прокурора САП та продовжив строк дії запобіжних заходів колишньому т.в.о. голови Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА), його ексзаступникові та колишньому начальникові управління менеджменту активів цієї ж установи.

 

Зокрема, колишньому т.в.о. АРМА суд продовжив строк дії нічного арешту ще на 2 місяці, тобто, до 21 листопада 2021 року включно. Йому заборонено залишати місце свого проживання у період із 23:00 до 06:00 наступної доби, за виключенням випадків отримання медичної допомоги.

Ексзаступникові голови АРМА та колишньому начальнику управління менеджменту активів цієї установи суд також продовжив строк дії запобіжних заходів у вигляді нічних домашніх арештів ще на 2 місяці, тобто, до 22 листопада та 21 листопада відповідно.

Усім підозрюваним ВАКС продовжив строк дії покладених на них обов’язків: прибувати за кожною вимогою до суду, слідчого судді, слідчого та прокурора у кримінальному провадженні; не залишати межі Київської області без дозволу слідчого, прокурора або суду; утримуватися від спілкування із особами, зазначеними в ухвалі суду; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну, окрім паспорта громадянина України.

Зазначимо, колишнього т.в.о. голови АРМА, колишнього заступника голови та ексначальника управління менеджменту активів цієї установи підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

За версією слідства, колишні посадовці, а також інші фізичні особи причетні до ймовірного привласнення понад 400 тисяч доларів США, які були передані в управління АРМА.

 

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]