Великим автовиробникам загрожують штрафи на €14,5 млрд за шкідливі викиди в Європі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Тринадцяти провідним світовим автовиробникам доведеться заплатити €14,5 млрд в якості штрафів за порушення вступають в силу в ЄС в 2021 році нових норм середніх викидів CO2 для легкових автомобілів (95 г/км проти нинішніх 130 г/км).

Про це повідомили експерти компанії PA Consulting, які впевнені, що практично всі великі виробники не вкладуться в терміни і, отже, будуть оштрафовані з розрахунку €95 за кожен зайвий грам викидів.

Як зазначає автор цього дослідження Міхаель Швайкль, у багатьох випадках розмір штрафу буде настільки значним, що надасть «істотний вплив на прибутковість та репутацію компанії».

Найбільш сприятлива ситуація у Toyota, рівень викидів автомобілів якої зараз становить 100,1 г/км, і компанія майже встигає знизити його до цільових 94,9 г/км. Розмір її штрафу, швидше за все, не перевищить €18 млн, вважають в PA Consulting, що становить лише 0,1% операційного прибутку компанії. Всі інші виробники, за оцінкою експертів, заплатять набагато більше.

Так, розмір штрафу Volkswagen Group складе €4,5 млрд, тобто 32,4% операційного прибутку компанії. Штраф FCA досягне €2,5 млрд, а це 49,5% операційного прибутку. Компанії Ford доведеться заплатити €1,45 млрд (39% операційного прибутку), а Renault-Nissan - €1,06 млрд (12,4% операційного прибутку). У Jaguar Land Rover розмір штрафу хоч і невеликий сам по собі - €93 млн, однак ця сума становить 404,3% від операційного прибутку компанії.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com