Верхівка українського суспільства залишається у полоні російського впливу, — Лосєв

|
Версия для печатиВерсия для печати

У полоні російського впливу залишається верхівка українського суспільства: політики, найвищі державні чиновники, депутати усіх рівнів.

Таку думку в інтерв’ю Радіо Свобода висловив доцент кафедри культурології Києво-Могилянської академії, політолог, Ігор Лосєв.

«Ми ж розуміємо, що значна частина депутатів Верховної Ради – це латентні русифікатори, це люди, які не тільки самі перебувають під російським впливом, але і всіляко його поширюють на цілу Україну, у тому числі й у своїй законодавчій діяльності. Тому говорити про вихід (з-під російського впливу – ред.) ще зарано», – вважає експерт.

За словами Лосєва, на сьогодні Росія продовжує зберігати «контрольний пакет акцій» української ідеології та культури: в інформаційному полі країни продовжує працювати низка начебто українських телеканалів, які поширюють російську пропаганду. Як зазначає Лосєв, мова іде не лише про спрямованість та акценти їхніх новинних програм, а і про трансляцію ними серіалів і телефільмів російського виробництва. Те саме стосується радіостанцій та шоу-бізнесу в Україні. Це результат незрілості українців, визнає фахівець.

«Десяткам тисяч українців не соромно це дивитись, сидіти на концертах і слухати представників країни, яка заподіяла українському народові таке горе! Масовий бойкот з боку українських глядачів був би кращим за будь-які заборони або санкції. Але для цього потрібна інша зрілість, інший рівень розвитку нації, ніж той, що ми його нині маємо», – каже Лосєв.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com