Виборчий процес: поліція відкрила найбільше проваджень через підкуп виборців

|
Версия для печатиВерсия для печати

Із початку виборчої кампанії місцевих виборів в Україні, яка стартувала 5 вересня, поліція відкрила 43 кримінальних провадження за фактом порушення виборчого законодавства і процесу.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ.

Всього за цей час поліція зареєструвала 438 заяв та повідомлень про порушення, а також склала шість адміністративних протоколів.

Найбільше порушень було в Київській області — пʼять. У Києві та Донецькій області — по чотири. У Херсонській та Вінницькій по три порушення. В інших областях по два і одному.

Найчастішим порушенням був підкуп виборців — відкрито 11 проваджень. Далі йдуть неправдиві дані в реєстрі виборців (9 порушень), хуліганство (9 порушень), підробка документів (3 порушення), легкі тілесні ушкодження та перешкоджання виборчому праву (по 2 порушення).

Нагадаємо, що в Україні 5 вересня офіційно стартувала виборча кампанія місцевих виборів, які призначені на 25 жовтня. Висування кандидатів буде проходити з 15 до 24 вересня.

2 жовтня — оприлюднення інформації про реєстрацію кандидатів у депутати. З цього дня кандидат має право на офіційну агітацію.

З 15 жовтня — розсилка іменних запрошень виборцям.

24 жовтня — день тиші (заборона на агітацію), а 25-го — самі вибори.

Підсумки виборів будуть відомі 6 листопада.

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com