Виконавчий директор «Нафтогазу» розповів про результати переговорів про газ у Парижі

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Виконавчий директор «Нафтогазу України» Юрій Вітренко, який перебуває у складі української делегації на зустрічах у «нормандському форматі» в Парижі, розповів журналістам, які результати переговорів між Україною і Росією про газ.

За його словами, сторони не досягли ніяких домовленостей, і переговори будуть тривати, при цьому українська сторона не пішла на «обнулення» взаємних претензій із російською, як того домагається Москва, зазначає Радіо Свобода.

«Ми домовилися продовжувати домовлятися», – сказав він.

За словами Вітренка, переговори про транзит російського газу до Європи через українську газотранспортну систему триватимуть далі і як двосторонні між Україною і Росією, і як тристоронні з участю Європейської комісії.

Щодо «обнулення» взаємних претензій він наголосив: «Ми нічого не «обнулюємо». Ми, навпаки, аргументовано пояснили, чому наша позиція про необхідність виконання рішень арбітражів є дійсно законною і чому рішення арбітражів є остаточними і обов’язковими для виконання».

Тим часом російське видання «Коммерсант», навпаки, стверджує з посиланням на свою інформацію, що Україна і Росія вже домовилися про транзит російського газу українською територією, хоча тут же наводить згадані слова Вітренка про необхідність подальших переговорів.

 

Газова тема була порушена в перебігу двосторонніх переговорів президентів України і Росії в перерві саміту в «нормандському форматі», що відбувається у столиці Франції Парижі. Для цього у складі делегацій були міністри економіки обох країн, керівники «Нафтогазу» і російського «Газпрому».

Наразі після закінчення двосторонньої зустрічі поновилися переговори лідерів усієї «нормандської четвірки» – президентів України, Франції, Росії і канцлера Німеччини. Головна тема – припинення війни, яку Росія веде проти України на Донбасі. Після завершення саміту очікують на прес-конференцію чотирьох лідерів і оголошення спільної заяви.

«Аргумент»


 

В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com