Виконувач обов’язків голови СБУ признав, що його дружина громадянка Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Тимчасовий виконувач обов’язків голови СБУ Іван Баканов запевнив, що його дружина має стійку проукраїнську позицію - попри те, що є громадянкою Росії.

Про це йдеться у заяві Івана Баканова, яку СБУ розмістила у Facebook, повідомляє Укрінформ

“Коли ми з командою ухвалювали рішення йти в політику, кожен з нас усвідомлював, що його родина, друзі, сусіди і навіть домашні тварини опиняться під суспільним мікроскопом. Був готовий до цього і я. Тому всім, хто збирається мене шантажувати близькими, відповім чітко: так не буде. Ніколи нічого не приховував і не збираюсь це робити”, - наголосив Баканов.

 

За його словами, спецперевірка в СБУ не виявила жодних обмежень щодо призначення його на посаду заступника голови Служби безпеки - як і перешкод у наданні допуску до державної таємниці.

Розповідаючи про свою дружину Оксану, Баканов зазначив, що вона навчалася у школі Кривого Рогу. А вступивши до вишу на території Росії, під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки РФ. 

“Зауважу, тоді були часи кардинально інших відносин між Україною та Росією. Натомість, з 1998 р. вона живе і працює в Україні із посвідкою на постійне проживання в нашій державі, знаходиться в процесі оформлення українського громадянства”, - поінформував Баканов, додавши, що дружина не відвідувала територію РФ з 2013 року. 

“Отримання громадянства багато років було корумпованою годівницею для деяких чиновників. Ми ніколи не підключали до процесу “фірми”, посередників і не будемо звертатися з таким проханням до Президента.  Ми робимо це так, як і тисячі простих людей, в чиєму телефоні немає номеру Президента. Оксана має стійку проукраїнську позицію”, - наголошується в заяві.

Нагадаємо, однією з підстав набуття громадянства України відповідно до українського законодавства є територіальне походження. Крім цього, дана підстава є одним з найбільш поширених підстав отримання громадянства України. Стандартна процедура триває до 20 робочих днів, можлива прискорена процедура.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com