Воєнізована охорона з'явилася в десяти потягах Укрзалізниці

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Укрзалізниця запускає пілотний проєкт з воєнізованої охорони пасажирських потягів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє міністр інфраструктури Владислав Криклій у Телеграмі.

"Відсьогодні Укрзалізниця розпочинає пілотний проєкт з охорони пасажирських потягів у русі силами працівників воєнізованої охорони УЗ. На першому етапі близько 40 співробітників супроводжуватимуть 10 пасажирських поїздів:

  1. №10/9 Маріуполь — Київ;
  2. №29/30 Київ — Ужгород;
  3. №38/37 Київ — Запоріжжя;
  4. №49/50 Київ — Трускавець;
  5. №63/64 Харків — Київ;
  6. №79/80 Дніпро — Київ;
  7. №92/91 Львів — Київ;
  8. №102/101 Київ — Херсон;
  9. №106/105 Одеса — Київ;
  10. №136/135 Київ — Покровськ.

За словами Криклія, перелік поїздів з воєнізованою охороною та кількість працівників будуть збільшені. 

Він також зазначив, що всі співробітники воєнізованої охорони забезпечені спецформою, знаками розрізнення та проходитимуть інструктаж перед кожним рейсом.

"Також Укрзалізниця продовжить оснащувати вагони поїздів камерами відеофіксації. Станом на зараз, ними вже забезпечена третина вагонів. Це всі швидкісні поїзди, новозбудовані вагони та ті, що пройшли капітально-відновлювальний ремонт", - додав Криклій.

1 серпня стало відомо, що у потязі Маріуполь-Київ вночі чоловік побив жінку і намагався її зґвалтувати. Зловмисника затримали.

Після цього випадку міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що варто розглянути можливість повернення поліції охорони до патрулювання у нічних потягах.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com