Володимир Зеленський зустрівся з рабинами з різних регіонів України

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У понеділок, 6 травня, новообраний Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із представниками Ради рабинів України. У ній взяли участь рабини з різних регіонів України: головний рабин Дніпра та Дніпропетровської області Шмуель Камінецький (Центральна Україна); головний рабин Харкова та Харківської області Мойше Москович (Східна Україна); головний рабин Одеси та Півдня України Авраам Вольф; головний рабин Житомира та Західної України Шломо Вільгельм; головний рабин Донбасу Пінхас Вишецький; головний рабин Києва Мойше Реувен Асман.

Про цей йдеться в повідомленні прес-служби Зеленського.

Учасники зустрічі привітали Володимира Зеленського з обранням на пост Президента України та задекларували свою підтримку всіх його мирних ініціатив.

«Я провів зустрічі з представниками різних релігій і культур. І сьогодні звертаюся до вас із проханням підтримати нашу ідею розбудови діалогу з мешканцями тимчасово окупованих територій на сході України та Криму. Ми вважаємо за необхідне не втрачати зв’язок із цими людьми, бо всі вони – українці, наші співгромадяни», – наголосив Володимир Зеленський.

Рабин Пінхас Вишецький, який тривалий час прожив у Донецьку, відзначив, що це є найбільш правильний та дієвий шлях.

«Навіть небагато світла відганяє багато темряви, – згадав давньоєврейську мудрість рабин Шмуель Камінецький. – Є три головні чинники успіху вашого правління: правосуддя, чесність і мир. Ніколи не робити того, чого б ти не хотів, щоб зробили тобі. Ось головне правило».

Серед іншого на зустрічі йшлося про боротьбу з антисемітизмом. Так, учасники відзначили, що в Україні сьогодні ця проблема не є такою гострою, як в інших країнах світу. Щороку в Україну приїжджає понад 800 тисяч паломників, тут поховані 150 єврейських праведників.

«Наразі в Україні проживає не менше півмільйона євреїв, для яких Україна – рідна земля, яку ми любимо. І мріємо про те, щоб життя в Україні було гідним і щасливим для всіх людей, – зазначив Шмуель Камінецький. – Немає жодних суперечностей у тому, щоб бути євреєм і бути справжнім патріотом України».

Наприкінці зустрічі гості подарували Володимиру Зеленському ексклюзивне видання Тори.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com