ВООЗ підвищила рівень загрози поширення нового коронавірусу

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Через помилку співробітників раніше Всесвітня організація охорони здоров'я оцінювала рівень загрози поширення коронавірусу 2019-nCoV на світовому рівні як "помірний". Тепер ризик підвищений до "високого рівня".

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила про підвищення загрози поширення на глобальному рівні зафіксованого в Китаї коронавірусу 2019-nCoV, внаслідок якого померло вже понад 80 людей. "Дуже високий рівень загрози - в Китаї, високий - на регіональному рівні, високий - на світовому", - йдеться в доповіді організації, оприлюдненій у понеділок, 27 січня.

До цього в доповідях загроза на світовому рівні оцінювалася як "помірна", зазначає DW. Однак в ВООЗ вказали на те, що в попередніх версіях була допущена помилка формулювання, а тепер її виправили. Виправлення глобальної оцінки ризику не означає оголошення міжнародної надзвичайної ситуації через поширення вірусу.

В Україні поки не зафіксували жодного випадку нового коронавірусу

Тим часом Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я повідомив, що виявлений в Україні коронавірус не є китайським вірусом 2019-nCoV. 

У МОЗ України зазначили, що раніше повідомлялося про три підозри на коронавірусну інфекцію 2019-nCoV в Україні. "Усі три випадки не підтвердилися", - йдеться в повідомленні міністерства на його сторінці у Facebook.

Коронавірус з Китаю   продовжує розповсюджуватися світом. Перший випадок зараження на 2019-nCoV підтвердили на Шрі-Ланці. Як повідомив головний епідеміолог міністерства охорони здоров'я країни, хворою виявилася 40-річна китаянка, яка приїхала до країни 19 січня, а 25 було підтверджено її хворобу, передає агенція Reuters.

Як повідомлялося, станом на 27 січня в Китаї від нового коронавірусу померла 81 особа, кількість підтверджених китайською владою випадків інфікування за останню добу зросла майже на третину - до 2750 осіб.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]