ВООЗ попередила про "цунамі" заражень дельтою та омікроном

|
Версия для печатиВерсия для печати

Гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреїсус заявив, що варіанти коронавірусу омікрон і дельта можуть спричинити нову хвилю захворюваності на COVID-19 у світі.

За його словами, дельта та омікрон становлять подвійну загрозу, яка призводить до рекордного зростання випадків захворювання, що різко збільшує кількість госпіталізацій та смертей.

"Я дуже стурбований тим, що омікрон, який є заразнішим і циркулює одночасно з дельтою, призводить до цунамі випадків захворювання", – сказав Гебреїсус.

Очільник ВООЗ вважає, що поширення омікрону разом із дельтою надалі тиснутиме на виснажену систему охорони здоров'я. На його думку, коронавірус розвиватиметься та загрожуватиме системам охорони здоров'я, якщо країни не підвищать колективний імунітет за рахунок вакцинації.

Тедрос Аданом Гебреїсус зазначив, що дезінформація про вакцини призвела до високої смертності серед тих, хто не прищепився від коронавірусу. 2021 року, за словами голови організації, у світі зареєстрували 3,5 млн смертей від коронавірусу, тоді як 2020-го – 1,8 млн.

Попри це, глава ВООЗ наголосив, що зберігає оптимізм і розраховує, що в 2022 році гостра фаза пандемії завершиться.

Раніше повідомляли, що ВООЗ планує вакцинувати проти ковіду 70% населення світу до липня 2022 року. До кінця 2021 року вдалося щепити близько 40%.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]