ВООЗ зупинила процес схвалення російської вакцини «Спутнік V» через недотримання стандартів якості

|
Версия для печатиВерсия для печати

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) зупинила процес схвалення російської вакцини «Спутнік V» через недотримання стандартів якості на одному з заводів, де виробляють препарат.

Про це заявив заступник голови Панамериканської організації охорони здоров’я Жарбас Барбоза, повідомляє Радіо Свобода.

«Цей процес зупинено, тому що під час інспекції однієї з фабрик, на якій відбувається частина виробництва «Спутніка V», було виявлено, що там не дотримуються належних практик виробництва», – заявив він.

Належні практики виробництва (Good manufacturing practice, GMP) – це система, яка гарантує виробництво продукції відповідно до стандартів якості. Щоб ВООЗ схвалила вакцину від СOVID-19 для екстреного застосування, виробник повинен підтвердити, що ці стандарти на заводі дотримуються.

Тепер виробник «Спутніка V» має надіслати до ВООЗ повідомлення про те, що всі недоліки усунуті. Після цього завод ще раз перевірять.

У середині червня експерти ВООЗ виявили порушення на підприємстві «Фармстандарт-УфаВІТА» – одному з майданчиків, де виробляється російська вакцина. Зауваження інспекторів були пов’язані з кількома аспектами: це цілісність даних і результатів тестування по час мікробіологічного моніторингу, проведення належного екологічного моніторингу при виробництві, можливість повного відстеження та ідентифікації партій, підтримання необхідного рівня стерильності.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]