Вовчий суд: суддя Вовк з Печерського суду наказав зняти підозру з судді Вовка з ОАСК

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Печерський районний суд міста Києва зобов'язав Офіс генерального прокурора вилучити з реєстру інформацію про повідомлення про підозру голові Окружного адміністративного суду міста Києва Павлу Вовку через нібито неналежне її вручення.

Таке рішення 1 жовтня ухвалив слідчий суддя суду Сергій Вовк, копію якого має в своєму розпорядженні журналіст «Слово і діло».

Як вказується в рішенні, адвокат Вовка подав до Печерського суду скаргу на бездіяльність заступника генерального прокурора Андрія Любовича щодо неналежного вручення підозри голові Окружного адмінсуду Києва, в якій просив зобов'язати його вилучити з Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про вручення підозри Вовку.

Вивчивши скаргу, суддя Вовк її задовольнив і зобов'язав компетентну особу Офісу генпрокурора виключити інформацію про вручення підозри голови ОАСК. Він встановив, що керівнику суду неналежно вручили підозру, коли той перебував у відпустці. Також детективи нібито не за правильною адресою направили підозру Вовку. Таким чином, як вважає суддя, НАБУ не вжило всіх заходів для вручення підозри керівнику ОАСК, передбачених КПК України. Також суддя відкинув твердження прокурора ОГП, що вказана скарга розглядається з порушенням правил підсудності.

Столичний районний суд задовольнив скаргу захисника очільника Окружного адмінсуду столиці щодо неналежного вручення підозри.

Крім того, адвокат голови ОАСК намагався оскаржити це ж рішення на свою користь у Київському апеляційному суді. Проте КАС провадження за скаргою закрив, оскільки апеляція була подана на рішення, яке не підлягає оскарженню.

Раніше у серпні Печерський райсуд Києва також задовольнив скаргу іншого підозрюваного у цій справі – заступника голови ОАСК Євгена Аблова. Тим рішенням, суд зобов'язав генпрокурора забрати у НАБУ справу плівок ОАСК і передати іншому органу. Наразі вказане рішення оскаржується в апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру голові ОАСК Вовку, Аблову, керівнику ДСА Холоднюку та іншим. За версією слідства Вовк організував і створив злочинну організацію. Як вважають детективи, ця злочинна організація ухвалювала замовні рішення у власних інтересах, а також в інтересах політичних еліт та бізнес-кіл. Зокрема, для цього голова ОАСК нібито використовував схему з подання штучних, надуманих, адміністративних позовів від підставних громадських організацій чи фізичних осіб до свого ж суду з подальшим «надшвидким» їх розглядом та з наперед визначеним результатом.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]