Євробанк атакували хакери

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Європейський центральний банк (ЄБЦ) повідомив, що закрив сайт Інтегрованого довідника банківської звітності по тому, як його зламали хакери.

Внаслідок нападу могли бути вкрадені адреси електронної пошти та інші контакти користувачів довідника, повідомляє BBC.

Водночас, як повідомляється, жодні внутрішні системи не були пошкоджені, а фінансово-чутлива інформація не скомпроментована, адже сайт був фізично відокремлений від будь-яких інших зовнішніх чи внутрішніх комп'ютерних систем ЄЦБ. 

Поки що ЄЦБ відомо, що через злам зовнішнього сервера зловмисники викрали контактні дані (але не паролі) 481 підписника системи банківської звітності. Але вкрадена контактна інформація містить адреси електронної пошти, імена, посади клієнтів.

ЄЦБ вже повідомив цих людей про те, що їхні дані можуть бути пошкоджені.

Злам системи було помічено під час планової перевірки.

Роботу сайту довідника банківської звітності припинено до подальших повідомлень. У ньому містилася інформація для банків щодо того, як правильно складати статистичну та фінансову звітність. 

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com