Євродепутат: санкції потрібно негайно вводити проти Білорусі і Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Євродепутати з Комітету з закордонних справ Європейського парламенту підтримали запропоновані санкції проти осіб, відповідальних за насильство та виборче шахрайство в Білорусі.

На сьогоднішньому позачерговому засіданні депутати Європарламенту обговорили ситуацію в цій країні, де з 9 серпня, тобто з моменту виборів президента, організовуються протести з вимогою відставки Аляксандар Лукашенка, повідомляє Польське радіо.

Євродепутати наголосили, що санкції треба вводити якомога швидше.

Яцек Саріуш-Вольський, який виступав від імені групи європейських консерваторів, зазначив, що Росія вже проводить гібридну діяльність у Білорусі, переймаючи, наприклад, телебачення чи служби. На його думку, санкції повинні бути введені і проти Росії.

«Тепер замість слів потрібні конкретні дії. Я вважаю, що проти Росії треба вводити санкції за втручання у внутрішні справи Білорусі, і слід розглядати найсуворіші санкції - виключення Росії з міжнародної системи фінансових розрахунків. У цьому питанні необхідна співпраця між ЄС та США», - заявив польський євродепутат.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com