Єврокомісія запропонувала оновлені правила для в’їзду в ЄС через нові штами коронавірусу

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Європейська комісія 25 січня запропонувала нові вимоги в’їзду для людей які подорожують з-поза меж Європейського Союзу. Про це повідомила пресслужба органу.

«Щоб відобразити останні наукові поради, Комісія також пропонує оновлені критерії з урахуванням швидкості тестування, позитивності тестування та виявлення варіантів, що викликають занепокоєння, при ухваленні рішення про застосування обмежень на необов’язкові поїздки до Європейського Союзу з країн, що не є членами ЄС», – йдеться в повідомленні.

В Єврокомісії пропонують вимагати у всіх людей, які прибувають з-за меж ЄС, надати негативний ПЛР-тест перед посадкою в літак, зазначає Радіо Свобода. Тест необхідно зробити не раніше ніж за 72 години до вильоту. Громадяни та резиденти ЄС, а також члени їх сімей повинні мати можливість пройти тест після прибуття.

Від вимоги надати негативний ПЛР-тест повинні бути звільнені транскордонні працівники та перевізники – їх можуть попросити надати негативний результат експрес-тесту на антигени після прибуття. Особливий порядок хочуть розробити і для екіпажів літаків.

Також в Єврокомісії хочуть створити спільну спеціальну форму для відстеження місця перебування осіб, що в’їхали до країни (Passenger Locator Form).

Єврокомісія оновила критерії, які слід враховувати при розгляді питання про зняття обмежень на несуттєві поїздки з країн з-за меж ЄС:

  • 14-денний кумулятивний показник реєстрації нових випадків коронавірусу, тобто загальна кількість нових зареєстрованих випадків на 100 000 населення за попередні 14 днів повинен бути не більшим від 25,
  • Рівень тестування, тобто кількість тестів на 100 тисяч осіб, проведених за попередні 7 днів, має перевищувати 300,
  • Рівень позитивності тестів, тобто відсоток позитивних тестів серед всіх проведених тестів за попередні 7 днів, не має перевищувати 4%,
  • Врахування характеру вірусу, присутнього в країні.

Після цього Рада ЄС повинна розглянути пропозицію Єврокомісії. Якщо пропозиція буде прийнята, держави-члени повинні будуть реалізувати викладені положення і переглянути список країн з-за меж ЄС, для яких обмеження повинні бути зняті на тлі оновлених критеріїв.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:08
Міністр-кримінальник Сольський подав заяву про відставку
18:03
Автівки на потреби армії: який транспорт можуть забрати
16:24
Голову райсуду на Дніпропетровщині взяли на хабарі
16:15
Антитютюнові активісти заплуталися у власній бухгалтерії і не хочуть звітувати за отримані гранти
14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 25 квітня

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]