Європарламент розграбували під час локдауну, обікрали кабінети до 100 євродепутатів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Злодії пограбували будівлю Європарламенту в Брюсселі, коли вона пустувала через коронавірус.

Про це йдеться в публікації "Politico".

Щонайменше у 50 членів Європарламенту вкрали комп'ютери, планшети та інші предмети з їхніх офісів, коли вони перебували на дистанційній роботі далеко від Брюсселя під час карантину.

Усе свідчить про те, що крадіжки відбулися, коли будівля була практично порожня. Злодії рилися в паперах і вривалися в сейфи в кабінетах євродепутатів, щоб забрати цінні речі.

Німецький євродепутат Ніко Земсротт, у якого вкрали два ноутбуки, заявив, що він розчарований реакцією з боку Генерального директорату з питань безпеки Європарламенту, відомого як DG SAFE.

"Ми майже впевнені, що грабіжники обшукали всі наші речі, тому що залишили безлад", - сказав євродепутат. Він додав, що має інформацію про те, що злодії побували в офісах від 40 до 100 євродепутатів.

У понеділок Земсротт попередив своїх колег про крадіжки в електронному листі і розмістив на YouTube відео, яке показує, як злодії зламали шухляду, а потім, виявивши всередині ключ, відчинили шафу з комп'ютерами. Депутат сказав, що DG SAFE  не попередив європарламентарів про крадіжки.

У березні президент Європейського парламенту Давід Сассолі ввів сувору заборону на доступ до будівлі сторонніх відвідувачів і закликав членів і співробітників парламенту залишатися в своїх країнах, щоб запобігти поширенню вірусу. До травня парламент здебільшого пустував.

Прессекретар парламенту заявила, що інформація про крадіжки з'явилася в квітні, й у відповідь було "збільшено кількість охоронців, які патрулюють офіси, в той час як інші контролювали доступ до будівлі".

Вона додала, що DG SAFE розслідує крадіжки і підтримує контакт з бельгійською владою.  

Прессекретар сказала, що число потерпілих не було остаточно визначено, але інші посадовців кажуть, що злодії обікрали близько 50 євродепутатів.

Відповідно до щорічного бюджету ЄС для Європарламенту, сума коштів на охорону будівель і спостереження за ними становить понад 23 мільйонів євро у 2020 році.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com