Європарламент ухвалив урізану версію торговельних преференцій для України

|
Версия для печатиВерсия для печати

Європарламент затвердив тимчасові торговельні преференції для України.

Про це повідомляється на офіційному сайті Європарламенту. Під час пленарного засідання у вівторок, 4 липня, «за» проголосували 566 депутатів, «проти» — 96, ще 28 — утрималися, пише DW.COM.

Додаткові квоти на безмитне ввезення сільськогосподарської продукції з України до ЄС були затверджені хоч і в менших обсягах, ніж пропонувала Єврокомісія, але в більших, ніж ті, які європарламентарі погодили навесні.

Щорічна додаткова квота на томати становитиме три тисячі тонн замість п\’яти тисяч, як пропонувалося спочатку, квота на пшеницю складе 65 тисяч тонн замість 100 тисяч, квота на кукурудзу — 625 тисяч тонн замість 650 тисяч, на ячмінь — 325 тисяч тонн замість 350 тисяч. Відхилено пропозицію встановлення додаткових квот на сечовину, матеріал необхідний у виробництві добрив.

«Боротьба з корупцією стає умовою для надання Україні преференцій в експорті», — наголосили у Європарламенті. А також зазначили, що представники промислових об\’єднань, а не лише країни-члени ЄС зможуть вимагати звітності щодо захисту європейського виробника.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Єврокомісія на прохання Києва ініціювала символічний жест підтримки для України у часи економічної скрути. З огляду на різке падіння експорту до Росії чиновники у Брюсселі запропонували надати Україні терміном на три роки додаткові преференції. Однак профільний комітет Європарламенту заблокував низку преференцій.

В середу, 28 червня, Рада ЄС підтримала угоду про запровадження тимчасових торговельних преференцій для України в дещо урізаній версії. Очікується, що після всіх формальностей угода набуде чинності до кінця вересня.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:10
Двох виродків, які допомогли ДТЕК обікрасти українців на 38 млрд гривень, ВАКС звільнив від відповідальності
12:01
Чому Польща так довго вирішує долю українських біженців
10:12
Президент України підписав указ, який закриває доступ військових до онлайн-казино - за це боровся сержант Павло Петриченко, який загинув у Донбасі
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]