Європейська федерація журналістів виступила на підтримку колег, яких переслідують у Криму

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Європейська федерація журналістів виступила на підтримку колег, яких переслідують в окупованому Росією Криму. Звернення генерального секретаря Європейської федерації журналістів Рікардо Ґутьєрреса оприлюднене на сторінці Національної спілки журналістів України у фейсбуці.

«Європейська федерація журналістів представляє 300 000 журналістів у 45 країнах європейського континенту. І я вважаю, що сьогодні, як ніколи раніше, необхідно пропагувати сильну солідарність із журналістами, яких переслідує російська влада в Криму. Ми розглядаємо наших колег як політичних в’язнів. Вони за ґратами лише за те, що виконують свою роботу в інтересах суспільства. Як вам відомо, Європейська федерація журналістів виступала й раніше із заявами солідарності з Миколою Семеною, Владиславом Єсипенком, а також кримськотатарськими громадянськими журналістами. Будьте певні: ми й надалі підійматимемо голос проти репресій щодо журналістів у Криму», – йдеться у заяві.

Ґутьєррес зазначив, що Крим «став зоною, де більше не поважають міжнародне право та верховенство права», повідомляє Радіо Свобода.

«Безпека журналістів стала пріоритетним питанням для Європейської федерації журналістів. Ми продовжимо вироблення політики та стратегій, які краще захищають журналістів на місцях. Ми робимо це разом із нашими партнерськими членськими організаціями, зокрема з Національною спілкою журналістів України. Шановні колеги, дякую за вашу відданість свободі преси. Ви не самотні! Європейська федерація журналістів на вашому боці. Разом із вами я закликаю звільнити всіх ув’язнених колег у Криму», – наголосив представник ЄФЖ.

Як зазначили у НСЖУ, в акції на підтримку громадянських журналістів Криму взяли участь 292 особи.

За інформацією спілки, зараз у Криму ув'язнено 10 громадянських журналістів, ще у п'яти – короткострокові адміністративні арешти.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]