Європейський суд визнав Німеччину винною в забрудненні ґрунту нітратами

|
Версия для печатиВерсия для печати

Європейський суд заявив, що ФРН робить недостатньо для того, щоб уникнути проникненню нітратів у ґрунтові води. Це шкодить навколишньому середовищу та здоров'ю людей.

Європейський суд визнав, що уряд Німеччини замало робить для того, щоб завадити проникненню нітратів у ґрунт. Про це суд заявив у четвер, 21 червня, передає DW.COM.

Судді встановили, що Німеччина порушує відповідну директиву Європейського Союзу. Граничним значенням нітратного забруднення ґрунтових вод в ЄС вважається 50 міліграмів на літр. Також суд заявив, що Німеччина не вживає додаткових заходів для уникнення забруднення.

Надлишок нітратів, які потрапляють у ґрунт переважно з мінеральних добрив, завдає шкоди навколишньому середовищу та створює ризики для здоров'я громадян, відзначив суд. Він зобов'язав Німеччину сплатити витрати на судовий процес.

Нагадаємо, що в 2014 році Єврокомісія (ЄК) попередила Німеччину про високій рівень забруднення ґрунтових вод нітратами, а в 2016 році подала проти неї позов до Європейського суду. Німеччину звинуватили в недотриманні загальноєвропейських правил, прийнятих в 1991 році, що визначають норми вмісту нітратів.

У квітні 2017 року Єврокомісія також подала до Європейського суду позов проти Німеччини за недостатні зусилля у боротьбі з забрудненням повітря. У ЄК занепокоєні викидами окису азоту в атмосферу, спричиненими дизельними автомобілями. Рівень концентрації цього шкідливого для дихальної системи людини газу в повітрі багатьох німецьких міст перевищує європейські норми.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com