Все своїм: форум «Україна 30» віддали дружині заступника Ермака

|
Версия для печатиВерсия для печати

Організацією всеукраїнського форуму "Україна 30", ініційованого президентом Володимиром Зеленським, займалася компанія Goodmedia ("Гудмедіа") дружини заступника голови ОПУ Кирила Тимошенка.

Про це свідчать документи, подані Goodmedia для участі в тендері на проведення “Інвестиційного форуму міста Києва”. На це звернуло увагу видання “Бабель“.

Як відомо, з лютого в Україні проходив Всеукраїнський форум “Україна 30”. Тематичні події, яких загалом було 30, проходили щотижня, кожна була присвячена різній темі.

Ані на сайті форуму, ані на тематичних сторінках в соцмережах не сповіщається, хто був організатором заходів. Зазначено тільки те, що ініціатором є президент. На сайті — тільки посилання на Офіс президента та Кабінет Міністрів.

З власних джерел “Бабелю” стало відомо, що проведення форуму опікується компанія Goodmedia. Це підтверджують й документи, які компанія подала під час проведення тендеру з організації “Інвестиційного форуму міста Києва”. Факт долучення до організації форуму компанія використала для обгрунтування того, що виконує кваліфікаційні вимоги закупівлі.

“ТОВ “ГУДМЕДІА” є одним із основних організаторів Форуму “Україна 30” та відповідає за організаційну частину. Форум “Україна 30″ проходить у КВЦ Парковому 2 рази на місяць, має статус національного. У Форумі приймають участь Президент та перші обличчя України, політики, бізнесмени та міжнародні фахівці. Форум відбувається у офлайн та онлайн форматі. Кількість учасників на кожному Форумі від 500 до 1000 офлайн”, — йдеться в довідці до тендерної документації за підписом керівника компанії Віктора Майкова.

Як зазначає #Букви  до Офісу президента заступник його голови Кирило Тимошенко володів компанією Goodmedia, яка, згідно з даними на сайті, спеціалізується на рекламі, PR, супроводі виборчих кампаній “в Україні та інших країнах СНД”. 

Наразі компанія переоформлена на його дружину Альону Іванівну Тимошенко. Цю компанію Тимошенко в декларації за 2019 рік позначав як основне місце роботи.

Станом на липень 2021 року Тимошенко на сайті все ще зазначався як СЕО компанії. Заступниця голови фракції “Слуги народу” в парламенті Євгенія Кравчук – як керівниця відділу комунікацій.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]