Вселенський Патріарх розтлумачив Онуфрію, що він вже не Митрополит і ним йому не бути

|
Версия для печатиВерсия для печати

Предстоятель УПЦ МП Онуфрій не зможе носити титул митрополита Київського.

Про це йдеться в листі Вселенського патріарха, адресованому Онуфрію, який опублікував митрополит УПЦ МП Олександр Драбинко.

Константинопольський птріархат у своєму листі від 12 жовтня нагадав предстоятелю Української правоставної церкви Московського патріархату Онуфрію, що він не зможе носити титул митрополита Київського після проведення Об'єднавчого собору та обрання очільника новоствореної Української помісної церкви. А також додав, що ієрарх УПЦ МП нині носить титул митрополита Київського всупереч канонам.

«Через цей патріарший лист та звернення до Вас як «Високопреосвященний митрополит Київський» ми повідомляємо Вас, що після виборів предстоятеля Української церкви органом, котрий складатиметься з кліриків та мирян, Ви не зможете еклезіологічно та канонічно носити титул митрополита Київського, котрий, Ви все одно носите зараз у порушення описаних умов офіційних документів 1686 року», — йдеться у листі.

Водночас в цьому ж листі йдеться про те, що Онуфрію дозволено претендувати на пост голови нової Української автокефальної церкви.

«Ми просимо Вас негайно й у дусі згоди та єдності взяти участь разом з Вашою ієрархією у майбутньому установчому Соборі об’єднаної Української православної церкви й виборчих процесах для визначення її Предстоятеля. Вашому високопреосвященству звичайно дозволяється бути кандидатом на цю позицію», — зазначив Вселенський патріарх.

Нагадаємо представники УПЦ МП систематично твердять про незгоду щодо своєї участі у творенні помісної автокефальної української церкви.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com