Вступна кампанія 2020 року: МОН оприлюднило інформацію для абітурієнтів

|
Версия для печатиВерсия для печати

На сайті Міністерства освіти та науки розміщено інформаційні матеріали до вступної кампанії у заклади вищої освіти.

Інформацію щодо графіка та особливостей вступ можна знайти у розділі "Вступна кампанія 2020" на сайті МОН.

Так згідно з оприлюдненою інформацією, реєстрація електронних кабінетів для вступу на бакалаврат розпочнеться 1 серпня, прийом заяв до ЗВО триватиме з 13 по 22 серпня.

Вступні іспити та творчі конкурси на бюджетну форму навчання пройдуть з 1 по 12 серпня, на контрактну форму навчання - з 13 по 22 серпня.

Співбесіди відбудуться з 16 по 18 серпня.

Рейтингові списки вступників на основі ЗНО, творчих конкурсів та іспитів мають бути оприлюднені не пізніше 12 годин 27 серпня.

Подача документів на бюджетну форму навчання - до 31 серпня, зарахування вступників на бюджет - до 5 вересня.

Також, згідно з інформацією на сайті МОН, у 2020 році передбачається спільний конкурс до усіх цивільних державних закладів освіти, які підпорядковуються Міністерству освіти та науки, Міністерству охорони здоров'я, Мінкультмолодьспорту, ДФС, ДССУ.

Абітурієнти, які вступають на основі повної загальної середньої освіти, можуть подати 5 заяв на бюджетну форму навчання.

Також в цьому році встановлено конкурсний бал не менше 140 балів для галузі знань 08 "Право", 28 "Публічне управління та адміністрування" та 29 "Міжнародні відносини", не менше 130 балів на 226 "Фармація, промислова фармація".

Мінімальний конкурсний бал на бюджет на основі повної загальної середньої освіти визначений на рівні 125 балів.

У 2020 році приймаються сертифікати ЗНО за 2017-2020 роки на бакалаврат, з Єдиного фахового вступного випробування та Єдиного вступного іспиту в магістратуру - сертифікати тільки 2020 року.

Також на сайті МОН доступні інформаційні матеріали для вступників з Криму та Донбасу, перелік шкіл, учні яких мають право на сільський коефіцієнт, Умови прийому до закладів вищої освіти у 2020 році, інформація щодо пільг тощо.

Раніше заступниця міністра освіти та науки Любомира Мандзій заявила, що вступна кампанія у заклади вищої освіти розпочнеться з 1 серпня.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com