ВВС США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52

|
Версия для печатиВерсия для печати

ВВС США перекинули в Європу шість ядерних бомбардувальників B-52 для навчань з «інтеграції в театрі військових дій і льотної підготовки» з регіональними союзниками і партнерами по НАТО.

Цей крок розцінюється, як потужний сигнал Росії, яка в ці дні відзначає п'ятиріччя військової анексії Криму, повідомляє Голос Америки.

Оперативна авіагрупа, що складається з бомбардувальників B-52 Stratofortress, льотчиків і допоміжного обладнання з 2-го бомбардувального крила, що базується на базі ВПС Барксдейл в Луїзіані, прибула на базу Королівських ВПС Ферфорд в кінці минулого тижня і з тих пір бере участь в різних тренувальних завданнях по всій Європі, повідомили в ВПС США.

У понеділок чотири B-52 «виконали польоти в кілька місць в Європі, в тому числі до Норвезького моря, Балтійського моря/Естонії і до Середземного моряГреції», повідомили в ВВС.

Бомбардувальники B-52 з бази ВПС Андерсен на острові Гуам і з бази Ферфорд також провели «одночасні навчання з ознайомлення з театрами військових дій в Індо-Тихоокеанському регіоні та Європі», коли бомбардувальники «полетіли на північ, до району, розташованого на схід від Камчатського півострова» поблизу Росії.

«В цілому польоти з Індо-Тихоокеанського регіону і Європи продемонстрували прихильність США своїм союзникам і партнерам через глобальне розгортання військових сил», - йдеться в прес-релізі ВВС.

Бомбардувальники B-52 вперше надійшли на озброєння в 1950-і роки, в розпал «холодної війни», і спочатку створювалися як міжконтинентальні ядерні бомбардувальники з великою дальністю польоту, здатні завдати удару в глибинних районах Радянського Союзу.

Нова модифікація B-52 була введена в експлуатацію в 1962 році, і 48-метровий літак став символом «холодної війни».

Після завершення «холодної війни» літаки зазнали значних змін і були оснащені високоточними ракетами, сучасною електронікою і високотехнологічними датчиками.

Згідно з офіційною інформацією ВВС, кожен бомбардувальник може нести бомби, міни та ракети загальною масою близько 32 тонн.

Водночас, Москва продовжує нарощувати власну військову присутність в регіоні, змушуючи США робити те ж саме.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення
10:12
Олексій Герман: Або зміни, або поразка

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]