В'язниця за порушення і "кришування", мільйонні штрафи: що передбачає закон про гральний бізнес

|
Версия для печатиВерсия для печати

У законі про гральний бізнес, який ухвалила Верховна Рада, передбачена кримінальна відповідальність і позбавлення волі за порушення норм документа. Зокрема, мільйонні штрафи загрожують організаторам за допуск до гри українців до 21 року.

Про це пповідомляє пресслужба партії "Слуга народу".

"Казино і зали гральних автоматів розміщуються ЛИШЕ в готелях. Те саме з букмекерськими пунктами - ЛИШЕ в готелях", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що за ведення грального бізнесу без ліцензії загрожує кримінальна відповідальність, а саме - штраф від 170 до 680 тисяч гривень. При цьому повторне порушення каратимуть штрафом від 680 до 850 тисяч гривень. Також за це правопорушення можуть позбавляти волі.

Передбачено, що працівникам правоохоронних органів за бездіяльність або "кришування" грального бізнесу загрожує від 6 до 8 років позбавлення волі.

У законі прописані жорсткі фінансові штрафи за низку порушень організаторів, наприклад, допуск до гри осіб до 21 року: штраф близько 2 мільйонів 360 тисяч гривень, а за повторне порушення - анулювання ліцензії.

Документ чітко встановлює, що до гри допускають виключно осіб не молодших за 21 рік. Вік гравців має ідентифікувати охоронець на вході в заклад, вимагаючи паспорт.

Крім того, закон збільшує коло осіб, які можуть звернутися до суду із заявою про обмеження для члена сім'ї.

Мільйонні штрафи, вязниця за порушення і кришування: що передбачає закон про гральний бізнес 01
Мільйонні штрафи, вязниця за порушення і кришування: що передбачає закон про гральний бізнес 02

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com