Вже 111 спортсменів РФ не допущені до участі в Олімпіаді під нейтральним прапором

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міжнародний олімпійський комітет скоротив заявку російської збірної на участь у Зимовій Олімпіаді 2018 року на 111 спортсменів.

Як повідомляє МОК, з реєстраційної заявки Росії на Олімпіаду, яка становила 500 осіб, 111 спортсменів були не допущені на Ігри, пише РБК.

У відомстві зазначили, що з числа відібраних атлетів більшість не брали участь в зимовій Олімпіаді в Сочі в 2014 році. А спортсмени, які отримали схвалення для участі в Олімпіаді, повинні будуть проходити подальші допінг-тести. У МОК підкреслили, що ніхто з атлетів, згаданих у звіті комісії Дениса Освальда, не братиме участі в Іграх.

Також Міжнародний олімпійський комітет відзначив, що оскільки кваліфікація до Ігор триває, неможливо сказати, скільки саме людей стануть членами команди росіян, які виступлять під нейтральним прапором.

Нагадаємо, 5 грудня 2017 року виконком МОК дискваліфікував Олімпійський комітет Росії, але дозволив допустити до Ігор окремих спортсменів з Росії, які пройдуть перевірку на допінг. Вони виступатимуть під нейтральним прапором і без використання національної символіки. Також 13 вимог МОК висунув до форми російських атлетів.

Зимові Олімпійські ігри в південно-корейському Пхенчхані пройдуть з 9 по 25 лютого 2018 року.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com