WADA почало розслідування про систему допінгу в Китаї

|
Версия для печатиВерсия для печати

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) почало розслідування про можливе існування допінг-програми в Китаї в 1980-1990 роках і мають намір з'ясувати, чи існує система допінгу досі.

Про це повідомляється на сайті організації, інформує РБК.  "Запевняємо, що в даному випадку буде вжито всіх необхідних заходів, якщо такі знадобляться. Насамперед, ми попросили наших незалежних експертів почати розслідування і зібрати всю можливу інформацію", - йдеться в повідомленні.

Про існування такої програми напередодні телеканалу ARD розповіла колишній лікар олімпійської збірної Китаю Сюе Іньсянь, яка два роки тому попросила політичного притулку в Німеччині. За її словами, заборонені речовини вживали всі спортсмени з 11 років. Програма охоплювала більш десяти тисяч спортсменів з усіх літніх олімпійських видів.

Незгодних приймати допінг відраховували з команд. Раніше WADA, грунтуючись на показаннях лікаря Георгія Родченкова, ініціювало масштабну перевірку російського спорту. Підсумком цієї роботи стала поява доповіді Річарда Макларена, в якому йдеться про існуючу в РФ масштабну державну систему застосування допінгу за підтримки спецслужб. Нагадаємо, 37 національних антидопінгових агентств закликали Міжнародний олімпійський комітет (МОК) усунути збірну Росії від участі в зимових Олімпійських іграх 2018 року в Пхенчхані.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com