Як дурять «слуги народу»: біля метро «Славутич» зведе хитрий «храмовий комплекс»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Державна архітектурно-будівельна інспекція України 31 серпня видала ТОВ «Столичний актив» дозвіл на будівництво багатофункціонального храмового комплексу на вул. Зарічна, 45 у Дарницькому районі Києва. Про це свідчать дані Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Цей об’єкт із назвою «багатофункціональний храмовий комплекс» матиме щонайменше 10 поверхів, повідомляють «Наші гроші». Він включатиме 176 апартаментів. Відзначимо, що у Києві під виглядом багатофункціональних комплексів часто будуються житлові, а квартири продають як апартаменти.

При цьому тип об’єкта будівництва у дозволі визначено під кодом «Будівлі торговельні інші».

Будівництво заплановане на ділянці площею 1,07 га, що знаходиться в зоні охоронюваного ландшафту. Цільове призначення землі – для будівництва, експлуатації та обслуговування храму Святого Євангелиста Іоана Богослова. І цей храм вже збудований.

Судячи з реєстру ДАБІ, будівництво відбулося за три місяці у 2016 році: у червні столична ДАБК зареєструвала повідомлення про початок будівельних робіт, а у вересні – вже видала сертифікат готовності храму.

На місці подальшої забудови розміщено паспорт об’єкту. На фотопроекті видно церкву, оточену багатоповерховими будівлями «багатофункціонального храмового комплексу».

Функціональне призначення ділянки 1,07 га на вул. Зарічній, 45 – частково територія громадських будівель та споруд та частково зелених насаджень загального користування.

Ця ділянка у 2006 році була передана в оренду релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Святого Євангелиста Іоана Богослова у Харківському районі м. Києва на 15 років для будівництва храму на підставі відповідного рішення Київради.

Містобудівні умови та обмеження для проектування «багатофункціонального храмового комплексу» на вул. Зарічній, 45 Департамент архітектури КМДА видав замовнику будівництва – ТОВ «Столичний актив» у грудні 2020 року.

Керівником і власником ТОВ «Столичний актив» є Віта Камаєва. Вона також є керівником ТОВ «Статус Буд-Прайм», яке є замовником будівництва ЖК Podil Plaza & Residence на вул. Глибочицькій, 73-79, девелопером якого є Status Group. Власником цього торгового знаку є ТОВ «Компанія «Статус Групп», власником якої до обрання в парламент був Андрій Стріхарський – нині народний депутат від партії «Слуга народу».

Заявником на отримання торгового знаку Status Group було ТОВ «Статус Буд-Плюс», керівником якого у 2017-2018 роках був Валерій Камаєв. Він же є керівником і власником ТОВ «Статус Буд-2» – генпідрядника будівництва «багатофункціонального храмового комплексу» на вул. Зарічна, 45.

На Віту Камаєву у 2012 році було переоформлене ТОВ «Укрпроектреконструкція» (нині вже ліквідоване), яким володів Стріхарський. Крім того, за даними Youcontrol, вона у 2016-2020 рр була співвласником ОК «ЖБК «Березнякижитлобуд» (теж вже ліквідоване) разом із Раїсою Стріхарською


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]