Японські поліцейські проведуть тренінги з міжнародних розслідувань в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

  Японські поліцейські проведуть для українських колег тренінги з міжнародних розслідувань, кібербезпеки та протидії наркозлочинності.

Про це йшлося під час зустрічі Голови Нацполіції Сергія Князєва та Міністра-радника Посольства Японії в Україні Мічіо Харада.

Під час зустрічі сторони обговорили співпрацю у реалізації проекту надання міжнародної допомоги в частині оснащення поліцейських підрозділів сучасними цифровими засобами радіозв’язку, зимовим форменим одягом та службовими автомобілями.

Міністр-радник Посольства Японії в Україні запросив українських поліцейських до участі у тренінгах, які відбудуться в Японії впродовж року.

«У цьому році у нас є три програми для поліцейських. Зокрема, йдеться про тренінги з міжнародних розслідувань, кібербезпеки та протидії злочинам у сфері наркозлочинності. Ми запрошуємо кращих поліцейських Нацполіції України на навчання в Токіо», – сказав Мічіо Харадо.

Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що поліцейські приймуть запрошення. Він додав, що українські правоохоронці, в свою чергу, готові обмінятися з японськими колегами позитивними напрацюваннями у сфері протидії тероризму, кібербезпеки та боротьби з фінансовими махінаціями.

Японських представників зацікавив досвід українських поліцейських щодо протидії тероризму у зв’язку з підготовкою до Олімпійських ігор, які відбудуться у 2020 році в Токіо.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com