YouTube заборонив відео з небезпечними для життя і здоров'я акціями

|
Версия для печатиВерсия для печати

Адміністрація відеохостингу YouTube оновила правила користування, заборонивши публікувати відео, на яких виконуються небезпечні для життя і здоров'я завдання.

Крім того, тепер заборонено додавати відео з розіграшами, в яких люди вірять, що їм загрожує небезпека. В першу чергу мова йде про так званих Челлендж, де глядачі намагаються повторити завдання інших користувачів, передає КоммерсантЪ.

«Нещодавно ми оновили правила щодо небезпечного контенту. Тепер на YouTube можна публікувати відео з завданнями, які можуть привести до серйозних травм або смерті. Особливо суворо ми ставимося до роликів такого змісту за участю дітей», - йдеться в довідці відеохостингу.

До небезпечного контенту адміністрація YouTube відносить ролики про виготовлення вибухових речовин і зброї, матеріали про вживання наркотиків, відео з завданнями, виконання яких може призвести до серйозних травм, ролики з розіграшами, в рамках яких люди думають, що їм загрожує небезпека, відео з розіграшами, здатними шокувати дитячу аудиторію, і ролики про інші заняття, здатні завдати шкоди здоров'ю.

«Іншими словами, ми не приймаємо матеріали, які містять заклики до насильства, а також вчинення протизаконних дій або дій, здатних завдати шкоди здоров'ю або призвести до смерті», - йдеться в правилах.

Відеохостинг дав два місяці своїм користувачам, щоб вони привели свій контент у відповідність з новими правилами.

Раніше адміністрація YouTube виділила у вигляді грантів $ 25 млн для боротьби з фейковий новинами.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com