З жовтня 2011 року по листопад 2017 року у світі через селфі загинули 259 людей

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У період з жовтня 2011 року по листопад 2017 року 259 людей у всьому світі загинули, намагаючись зробити селфі — фото самого себе.

Про це йдеться в дослідженні Всеіндійського інституту медичних наук, повідомляє Громадське.

У роботі вчених ідеться, що основна частина загиблих потонули під час спроби зробити селфі, намагалися сфотографуватися біля транспорту, що рухається, або впали з висоти.

Зазначається, що 85% загиблих є представниками молодого покоління — 10-30 років. Частіше через селфі гинуть чоловіки — у 72,5% випадків.

За даними вчених, найбільше людей через селфі загинуло в Індії, далі йдуть Росія, США та Пакистан.

«Смерть через селфі стала серйозною проблемою для громадської охорони здоров’я», — наголосив провідний автор дослідження Агам Бансал.

Він також припустив, що кількість загиблих через селфі більша, ніж вказано у дослідженні, бо деякі випадки відсутні в офіційних звітах.

Як повідомлялося, на індійському острові Гоа рятувальники заборонили туристам робити селфі на деяких пляжах.

Причиною рішення стала загибель кількох туристів під час селфі. Туристи, які намагалися сфотографувати себе, впали в воду і потонули.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]