За 3-4 роки Польща буде повністю вільною від газу зі Сходу, — Моравецький

|
Версия для печатиВерсия для печати

За три-чотири роки Польща буде повністю вільна від постачань газу зі Соду.

На цьому у розмові з виданням «Polska The Times» наголосив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький, передає Польське радіо. Він підкреслив також, що є великий шанс на згоду Брюсселя для збереження цін на електроенергію для малих і середніх підприємств, органів самоврядування, лікарень і шкіл.

Серед іншого, Матеуш Моравєцький відзначив, що бачить великий простір для польсько-американського співробітництва у сфері атомної енергетики та газової політики.

«Ми ставимо на постачання газу до Свиноусті і на створення плаваючого терміналу у Пуцькій затоці. Крім того, ми будуємо газопровід з Норвегії – Baltic Pipe. Маємо щораз більші гарантії безпеки постачання сировини», - зазначив він у розмові.

Очільник польського уряду також зауважив: «Наші політичні опоненти планували пов’язати нас газовою угодою з Росією до 2037 року. Ми показали, що можливо розвивати енергетичну незалежність».

Він запевнив, що за три-чотири роки Польщі буде повністю вільною від постачань зі Сходу.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com