За добу, що минула, прикордонники відмовили у в’їзді 3% росіян

|
Версия для печатиВерсия для печати

Державна прикордонна служба 6 грудня відмовила у в'їзді на територію України 38 громадянам Росії, що складає близько 3% росіян, які хотіли перетнути кордон. При цьому дозвіл на в'їзд на територію України отримали близько 1300 росіян.

Про це повідомляє ВВС, з посиланням на прес-службу відомства.

За даними прикордонників, з часу запровадження воєнного стану на територію України не пустили 809 громадян Росії.

412 з них намагались в'їхати через кордон з українськими областями, де воєнний стан діяв.

За даними Держприкордонслужби, на кінець вересня щодоби в Україну в'їжджало 4-5 тисяч росіян, а на початку листопада - 2,5-3 тисячі.

Також у прес-службі відомства зазначили, що рішення про те, чи пускати громадянина іноземної держави на територію України ухвалюють безпосередньо під час прикордонного контролю.

Підставами для відмови можуть стати:

нечинні документи та відсутність візи (якщо така необхідна)
наявність рішення про заборону на в'їзд
неможливість підтвердити мету перебування в Україні
порушення законів України: нелегальне відвідування Криму, наявність підстав підозрювати людину у причетності до спроб дестабілізації ситуації в Україні
недостатня кількість коштів для перебування в Україні фінансового забезпечення

Згідно з визначеною урядом формулою, аби перебувати в Україні протягом 7 днів будь-який іноземець мусить мати не менше 14,8 тисячі гривень. 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com