За минулу добу зареєстровано 131 новий випадок COVID-19 у ЗСУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Станом на 10.00 24 жовтня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє — 1317 осіб. Всього за час пандемії одужало — 3608 осіб, летальних випадків — 14.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Командування Медичних сил Збройних Сил України.

На ізоляції (втому числі самоізоляція) перебуває 357 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби — 46 осіб. За минулу добу зареєстровано 131 новий випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. 

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 19 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» — 3 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону — 2 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону — 2 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону — 1 військовослужбовець, Черкаський військовий госпіталь — 4 військовослужбовця, Мукачівський військовий госпіталь — 3 військовослужбовця, Житомирський та Маріупольський військові госпіталі — по 1 військовослужбовцю, Хмельницька МКЛ — 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 94 особи (Київська область — 29 військовослужбовців та 4 працівника ЗС України, Львівська та Вінницька області — по 9 військовослужбовців та по 1 працівнику ЗС України, Житомирська область — 7 військовослужбовців, Одеська область — 8 військовослужбовців та 1 працівник ЗС України, Дніпропетровська область — 6 військовослужбовців, Хмельницька область — 4 військовослужбовця, Рівненська область — 3 військовослужбовця, Черкаська область — 2 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Волинська область — 1 військовослужбовець та 2 працівника ЗС України, Миколаївська область — 2 військовослужбовця, Закарпатська область — 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗС України, Донецька та Кіровоградська області — по 1 військовослужбовцю). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

20:00
В Україні протягом середи від 2° морозу до 9° тепла, дощі на північному сході (МАПА)
19:02
Археолог знайшов «будинок Ісуса Христа» (ФОТО)
18:11
Ексміністерка про роботу МОН: цілеспрямоване і системне шкідництво чи тотальний непрофесіоналізм
17:23
Sony и Canon розробляють технологію «голограм» для онлайн-трансляцій
16:52
Рівень компетенції СБУ: "керівники ХТЗ вимагали з працівників хабаря за поселення в заводські гуртожитки"
15:26
Держборг України зріс на 347 млрд грн за 3 квартали 2020 року - Рахункова палата
15:16
Хроніка ООС на 24 листопада: поранення зазнав один воїн, ЗСУ вогонь у відповідь не вдкивали
13:02
Виплата держборгу з'їла кожну восьму гривню бюджету-2020 - Рахункова палата
12:33
Українська освіта новій владі не потрібна: уряд ще на рік переніс ріст зарплат вчителів
11:24
Як знайти лікаря для укладення декларації, не виходячи з дому

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com