За рік індекс щастя українців упав з 33 до 14%, у світовому рейтингу Україна зайняла п’яте місце з кінця

|
Версия для печатиВерсия для печати

Україна увійшла у п’ятірку найнещасніших країн світу. Очолив рейтинг із 41 країни Киргизстан.

Про це свідчать дані міжнародного опитування Gallup International, яке в Україні проводили фонд "Демократичні ініціативи" та Київський міжнародний інститут соціології.

Наприкінці 2020 року кількість щасливих людей в Україні (49%) була більшою за кількість нещасливих (35%). Однак порівняно з минулим роком індекс щастя значно впав - з +33% до +14%.

 

 

 

Загалом у світі 54% опитаних вважають себе щасливими, лише 14% вважають себе нещасними і близько третини (31%) не відносять себе ні до щасливих, ні до нещасних. Відповідно індекс щастя в світі становить 40%.

Найщасливішими країнами виявилися Киргизстан, Казахстан, Еквадор і Колумбія, Азербайджан і Нігерія. Найнещаснішими вважають себе жителі Північної Македонії (-3%), Гани (0%), Гонконгу (7%) і Вірменії (12%).

Як наголошують автори дослідження, ні ступінь економічного розвитку, ні регіон не впливають безпосередньо на рівень відчуття щастя. Не визначають його також ні матеріальні статки, ні війна.

Під час дослідження було опитано 38 709 осіб у всьому світі. У кожній країні протягом жовтня-грудня 2020 року було проведено інтерв’ю з представницькою вибіркою з приблизно 1000 чоловіків та жінок, або особистим шляхом, або за телефоном, або через Інтернет. Похибка опитування становить від + 3-5% на рівні 95% довіри.


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com