За шість років у світі зафіксовано 259 «селфі-смертей»

|
Версия для печатиВерсия для печати

У період з 2011 по 2017 рік під час спроб зробити вдале селфі загинули 259 людей.

Про це йдеться у новому дослідженні, яке оприлюднили вчені з Національної медичної бібліотеки США, передає ВВС.

Автори дослідження закликали створювати так звані "зони без селфі" у місцях, де зйомка фотографій може становити небезпеку для життя. Йдеться про гірські вершини, дахи будинків тощо.

Найчастіше причиною загибелі поціновувачів селфі ставали транспортні аварії, утоплення та падіння з висоти.

Також під час зйомки фото люди нерідко помирали через враження током, пожежі та напади тварин.

У липні цього року 19-річний Гевін Зіммерман помер після падіння зі скелі в Австралії: хлопець намагався зробити вдале селфі.

Таким же чином у національному парку Йосеміті, що в США, загинув 18-річний Томер Франкфуртер з Ізраїлю. Підліток впав з висоти у 250 метрів.

Повідомлення про подібні випадки і збирали у своєму дослідженні вчені.

За їхніми даними, "селфі-смерті" найбільш поширені у Індії, Росії, США і Пакистані.

72,5% загиблих - чоловіки.

Попередні дослідження вказували на стрімке зростання кількості смертей, що сталися під час спроб зробити хорошу фотографію, проте настільки точних даних не наводили.

Якщо у 2011 році повідомлялося лише про 3 випадки "селфі-смертей", то вже у 2017 їх було 93.

При цьому вчені припускають, що реальні цифри можуть бути набагато більшими - їм вдалося вивчити дані лише про ті випадки, що описувалися у ЗМІ.

Проблема "селфі-смертей" дуже недооцінена ще й тому, що використання мобільного ніколи не згадують у офіційних причинах смертей, кажуть дослідники.

Наприклад, якщо людина намагалася зробити фото за кермом і потрапила в аварію, у офіційній статистиці буде зафіксовано, що вона померла у дорожньо-транспортній пригоді, а не через спроби сфотографуватися.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]