Задекларовані Порошенком доходи в 2018 році виросли на 1,3 млрд грн

|
Версия для печатиВерсия для печати

Чинний президент Петро Порошенко задекларував ще майже 550 млн гривень дивідендів від компанії Rothschild Trust Schweiz AG (Швейцарія), збільшивши таким чином сумарно задекларований дохід за 2018 рік порівняно з 2017 до більш ніж 1,3 млрд гривень.

Про це свідчать дані Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, передають Українські Новини.

1 січня голова держави задекларував 548,7 млн гривень дивідендів від Rothschild Trust і 26,2 млн гривень дивідендів від публічного акціонерного товариства "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм Ессетс Кепітал".

Істотні зміни в майновому стані необхідно задекларувати в десятиденний термін з моменту їх отримання. У 2018 року Порошенко вперше задекларував їх на 1 млн гривень 5 січня, що могло стосуватися як 2017, так і  2018 року.

Останні зміни задекларовано ним на 575 млн гривень 1 січня 2019, відповідно, отримані вони були, швидше за все, ще в 2018 році.

Таким чином, всього за минулий рік Порошенко задекларував 1,1 млрд гривень дивідендів від Rothschild Trust (їй було передано в траст частку Порошенка в кондитерській корпорації Roshen), 181 млн гривень дивідендів від "Прайм Ессетс Кепітал", 28,8 млн гривень доходів від Міністерства фінансів за відчуження цінних паперів і корпоративних прав, 13,7 млн гривень процентного доходу від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку та 0,8 млн гривень доходу від продажу нерухомості.

Відповідно, сумарно задекларований від початку 2018 року дохід Порошенка становив понад 1,3 млрд гривень. Йдеться саме про порівняння задекларованих головою держави доходів, а не його прибутку.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com