Загинула найсильніша українська альпіністка Марія Хітрікова

|
Версия для печатиВерсия для печати

 На Ельбрусі, на висоті 4700 метрів над рівнем моря, рятувальники виявили тіло 21-річної альпіністки з Дніпропетровська Марії Хітрікової. Інформацію про загибель альпіністки підтвердив сьогодні друг сім'ї Анатолій Коротченко.

«Марія залишилася допомогти двом хлопцям, які відставали від групи. Марія не просто боролася, а допомагала врятувати хлопців, адже вона була найсильнішою альпіністкою спортивної групи. Останні хвилини альпіністки були подвигом», – розказав Анатолій Коротченко.

Він також повідомив журналістам, що батько спортсменки, голова Дніпропетровської обласної федерації альпінізму Володимир Хітріков зараз перебуває в біля Ельбрусу разом із групою дніпропетровських інструкторів. «Коли вони повернуться, можна буде дізнатися більш точну картину трагічного сходження», – сказав він.

Під час сходження на Ельбрус 2 березня на висоті 5200 метрів над рівнем моря група українських альпіністів збилася зі шляху. Один зі спортсменів знайдений живим, пошуки ще одного тривають, повідомляє Радіо Свобода.

Марія Хітрікова – відома українська альпіністка. У 12 років вона вперше підкорила Ельбрус, у 19 років – стала переможницею Міжнародних змагань зі швидкісного підйому серед жінок. Вона була єдиною в Україні жінкою, яка підкорила дві «8-тисячні» вершини і була удостоєна міжнародної нагороди – за найкраще жіноче сходження року «Сталевий ангел».


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com