Загрози вторгнення РФ не спостерігається, але слід готуватися - Наєв

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні посилено діяльність усіх видів розвідки, і за її даними, зараз безпосередньої загрози вторгнення з боку Росії не спостерігається.

Про це в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає Укрінформ.

«Протяжність державного кордону з Російською Федерацією, а також тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей, АР Крим - все це є певною небезпекою, все це є загрозою. Нам чітко відома насиченість військ збройних сил РФ вздовж державного кордону і ми чітко усвідомлюємо військові загрози… На даний час безпосередньої загрози вторгнення на територію України з боку Російської Федерації не відмічено, але ми усвідомлюємо, що як військові маємо готуватися до будь-яких сценаріїв», - повідомив Наєв.

Він зазначив, що в збиранні інформації про стан і ймовірний характер дій російської армії бере учать не лише військова розвідка, а й усі розвідувальні органи України. Командувач ОС також підкреслив, що Президент та вище військове керівництво щоденно отримують відомості про чисельність ЗС РФ на тому чи іншому напрямку.

Стосовно ситуації в областях, які межують з АР Крим, Наєв зазначив: «Нами проведено комплекс заходів: посилення ведення розвідки всіма розвідувальними органами України. Наступне, це спланований і вже проведений певний комплекс заходів, який буде продовжений протягом всього літнього і осіннього періодів – це антитерористичні та протидиверсійні заходи».

За словами Наєва, згадані заходи ЗСУ здійснюють у комплексі з усіма складовими сектора безпеки й оборони – СБУ, Національною поліцією, Нацгвардією.

Командувач Об'єднаних сил підкреслив, що ситуація повністю контролюється Збройними силами України.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com