Західні політики переконуються, що українці - дикуни, які хочуть ще одну КНДР — історик про заяву Арахамії щодо ядерної зброї

|
Версия для печатиВерсия для печати

Західні політики мають фобії, що Україні не можна давати ядерну зброю, бо є варіант отримати ще якийсь авторитарний режим з ядерною зброєю. Вони вчергове підтвердили ці фобії завдяки заявам, які прозвучали від Давида Арахамії.

Про це в ефірі Громадського радіо сказав історик Павло Подобєд.

«Я не фахівець з ядерної зброї, можу сказати лише, що обслуговування будь-якої зброї, не лише ядерної, коштовна справа. У Радянському Союзі був цілий виробничий комплекс, пов’язаний з обслуговування зброї. У дискусії про те, чи могли б ми утримувати ядерну зброю крім суто технологічного аспекту, є економічний аспект та політичний — чи дали б нам можливість зберегти цю ядерну зброю.

Водночас західні політики переконуються, що таки дійсно українці — дикуни, які хочуть побудувати ще одну Північну Корею, не проводити реформи, а просто вимагати грошей», — розповів історик.

Нагадаємо, раніше голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що якби Україна була ядерною державою, могла б «шантажувати весь світ».

Україна втратила ядерний статус 2 червня 1996 року. Станом на 1991-й, мала третій за розміром ядерний арсенал світу.

«Аргумент»


На цю тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]