"Захист України": Кабмін змінив "абсолютно радянську" назву шкільного предмета "Захист Вітчизни"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет Міністрів на засіданні в середу, 26 лютого, перейменував шкільний предмет "Захист Вітчизни" (раніше відомий як допризовна підготовка юнаків, або ДПЮ).

Про це йдеться на сайті Міносвіти.

"Наша освіта довго трималася радянської парадигми, і предмет "Захист Вітчизни" - один з проявів цього. Це неправильно, що на п'ятому, практично шостому році війни ми досі не змогли замінити абсолютно радянську назву предмета "Захист Вітчизни" на "Захист України". Це важливий акцент, і я рада що ми нарешті його поставили", - прокоментувала рішення уряду міністерка Ганна Новосад.

Предмет "Захист України" викладають у 10-11 класах. Його мета - дати учням знання і вміння для оборони країни, навчити їх діяти в надзвичайних ситуаціях. Учні вивчають предмет на уроках і під час навчально-польових і навчально-тренувальних занять.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]