Захоплений росіянами «Чорноморнафтогаз» працює на виснаження, на знищення

|
Версия для печатиВерсия для печати

Захоплений Росією "Чорноморнафтогаз" працює на виснаження і скорочує видобуток газу.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомляє прес-служба Національного нефтегазавого холдингу «Нафтогаз України», посилаючись на слова голови правління перереєстрованої в Україні компанії «Чорноморнафтогаз» Світлани Нєжнової, передає УНІАН.

«Зараз кримський «Чорноморнафтогаз» працює на виснаження, на знищення. Видобуток на родовищах падає... РФ побудувала газопровід до Криму з боку Росії, щоб качати газ звідти. Шельф розвивати дорого. Запаси родовищ Штормове і Архангельське виснажуються. Необхідна інтенсифікація цих свердловин, а це вимагає великих вкладень», - сказала вона. Також Нєжнова додала, що співробітники українського «Чорноморнафтогазу» періодично випливають у море разом з прикордонниками і фіксують факти переміщення захоплених Росією двох бурових платформ, а також факти видобутку газу з допомогою цього обладнання. «Окупанти дуже нервують, коли ми підходимо до наших бурових платформ. Вони на цих бурових і на наших кораблях намалювали прапор Російської Федерації. Було брязкання м'язами, залізом. Було випробування, у кого першого здадуть нерви - у нас або у них», - зазначила голова компанії.

В результаті анексії Криму Росією в 2014 році українська компанія «Чорноморнафтогаз» втратила свої основні активи (зокрема, бурові платформи "Петро Годованець" та "Україна"), а також доступ до родовищ природного газу на шельфі Чорного моря. Після анексії активами компанії незаконно користується Російська Федерація. За підсумками 2016 року «Чорноморнафтогаз» скоротив чистий збиток в порівнянні з 2015 роком на 63,1% - до 61,7 млн грн. У першому півріччі 2017 році компанія збільшила чистий збиток в 2,3 раза – до 33 млн грн.

«Чорноморнафтогаз» входить до складу НАК «Нафтогаз України» і спеціалізується на розвідці і видобутку нафти та газу в акваторії Чорного і Азовського морів. На балансі компанії знаходяться 17 родовищ, з яких 11 газових, 4 газоконденсатних і 2 нафтових. Сумарні запаси всіх родовищ на сьогоднішній день становлять: по природному газу – 58,56 млрд куб. м, по газовому конденсату – 1231 тис. тонн, по нафті – 2530 тис. тонн.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com