Захворюваність на COVID-19 із червня зросла у 2,5 раза — Степанов

|
Версия для печатиВерсия для печати

Захворюваність на коронавірусну інфекцію COVID-19 зросла у майже 2,5 рази в Україні порівняно з епідеміологічною ситуацією у червні.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 9 серпня.

"Ви бачите, що кількість людей, які захворіли на COVID-19, стрімко зростає... Якщо порівняти ті цифри, які в нас були по захворюваності на початку – у середині червня і що в нас відбувається зараз, то ми зросли у майже 2,5 раза", - сказав міністр.

Степанов вкотре закликав українців не ставитись легковажно до коронавірусної хвороби: "вона поруч, вона в Україні і кожного дня хворіють нові люди, госпіталізуються люди, люди помирають від COVID-19".

Міністр також закликав українців не нехтувати правилами карантину та рекомендаціями МОЗ України.

За словами Степанова, серед тих, хто захворів за минулу добу, - 67 дітей та 68 медичних працівників. Всього було госпіталізовано 229 пацієнтів.

Також він зауважив, що за останню добу найбільшу кількість випадків зафіксовано у Львівській області - 125, Івано-Франківській області - 124, Харківській області - 123, у місті Києві - 120, Чернівецькій області - 104, Одеській області - 96.

В Україні станом на 9 серпня лабораторно підтверджено 80 949 випадків COVID-19, з них за добу – 1 199.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com