Закон «про 300 депутатів» Ради обов'язково ухвалять – Президент

|
Версия для печатиВерсия для печати

Скорочення кількості депутатів у Верховній Раді буде обов'язково.

Про це глава держави Володимир Зеленський сказав на пресмарафоні «30 запитань Президенту України» у п’ятницю.

«Ми це обіцяли - скорочення депутатів, і воно буде обов'язково зроблено. Це важливо», - заявив Зеленський, відповідаючи на запитання щодо зворотного зв'язку на результати всеукраїнського опитування «5 питань від Президента», яке пройшло 25 жовтня 2020 року.

Також він зауважив, що в опитуванні було питання щодо легалізації медичного канабісу. Президент нагадав, що Кабінет Міністрів у квітні цього року схвалив постанову, якою дозволив обіг в Україні кільком препаратам на основі канабісу, але є закон, який має проголосувати Верховна Рада.

Зеленський додав, що результати всеукраїнського опитування є важливими, вони опрацьовуються, деякі питання вирішуються на законодавчому рівні, «деякі дали нам можливість проводити ті чи інші заходи».

«Це було не зайве, це було важливо, це була фундаментальна репетиція референдуму України. ...Ми найближчими днями будемо також говорити про місцеві референдуми, національного референдуму замало, потрібні місцеві референдуми, а місцеві референдуми - зараз знаходиться законопроєкт у Венеційській комісії. Скоро прийде у Верховну Раду і також ми його проголосуємо», - заявив Зеленський.

На запитання, скільки коштувало опитування і хто заплатив за його проведення, Зеленський відповів: «Я не знаю». Він додав, що організацією опитування займалася партія “Слуга народу”, і гроші, витрачені на його проведення, були не з державного бюджету.

Як повідомлялося, у день голосування на місцевих виборах 25 жовтня українцям було запропоновано відповісти й на п’ять запитань від Президента.

Так, громадянам запропонували дати відповідь на запитання, які стосуються запровадження довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах, створення на сході вільної економічної зони, скорочення кількості депутатів у Верховній Раді із 450 до 300, легалізацію медичного канабісу та порушення на міжнародному рівні питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Новини

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]