Запаси сланцевої нафти в США виявилися вдвічі більші, ніж передбачалося

|
Версия для печатиВерсия для печати

Відповідно до даних Геологічної служби США (USGS), оцінка запасів нафти в порівнянні з 2016 роком збільшена вдвічі - з 20 до 46,3 мільярда барелів, а газу - більш ніж в 17 разів. За новими розрахунками, це 281 трильйон кубічних футів проти 16 трильйонів в доповіді дворічної давності.

Вперше в загальні цифри по басейну додані запаси двох формацій - Wolfcamp Shale і Bone Spring, розташованих в Техасі і Нью Мехіко. Мова йде про найбільше нафтогазове відкриття в історії США, говориться в релізі USGS, передає finanz.ru.

Оцінка враховує виключно запаси, підкреслює директор Геологічної служби Джим Рейллі: про наявність нафти в Permian було відомо ще в 1980х, проте лише зараз прогрес технологій, включаючи гідророзрив пласта і направлене буріння, дозволив віднести ці резерви в категорію доступних.

За новими оцінками, запаси Permian входять до числа найбільших не тільки в США, але і в світі, підкреслює глава Асоціації нафти і газу Нью Мехіко Райан Флінн.

У листопаді в Permian видобувалося 3,63 млн барелів сирої нафти на добу - третина від сумарного видобутку в США, яка за рік, за даними Міненерго, зросла на 1,9 млн барелів на день.

На кінець третього кварталу американські нафтовики качали 11,24 млн барелів на добу. За 10 років обсяги виробництва зросли більш ніж удвічі.

У найближчий рік, як вважає управління енергетичної інформації, видобуток в Штатах збільшиться ще на 1,1 млн барелів на добу і до кінця 2019 го становитиме 12,31 млн барелів щодня.

«Аргумент»


 В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com