Запорізький титано-магнієвий комбінат повернули державі від Фірташа через суд

|
Версия для печатиВерсия для печати

Центральний апеляційний господарський суд підтвердив рішення першої інстанції щодо повернення Запорізького титано-магнієвого комбінату у власність держави.

Про це на сторінці у Фейсбуці повідомив Фонд державного майна України.

"Перемога в апеляційному суді – результат наполегливої роботи команди Фонду держмайна і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Остаточне рішення про повернення Запорізького титаномагнієвого комбінату у власність держави дозволить залучити компетентного та чесного інвестора, який перетворить його на потужний промисловий актив завдяки продовженню модернізації та ефективному управлінню", – заявив голова ФДМУ Дмитро Сенниченко.

У Фонді додали, що компанія, яка у 2013 році отримала частку ТОВ "ЗТМК", не виконала зобов’язання щодо залучення $110 млн інвестицій в модернізацію підприємства впродовж 2013 - 1 кварталу 2015 років. Рішення суду вже набрало законної сили і буде виконано найближчим часом.

Як повідомлялося, у серпні 2021 року Господарський суд Запорізької області за позовом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури ухвалив рішення про повернення Запорізького титано-магнієвого комбінату у власність держави.

У САП зазначили, що аналогічне рішення суд вже виносив у липні 2018 року. Законність того рішення підтвердила і апеляція.

Проте Верховний Суд скерував справу на новий розгляд, задовольнивши таким чином скаргу компанії Фірташа.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Новини

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]