Зараз в Росії дві гарячих точки: Інгушетія і Архангельська область, — публіцист

|
Версия для печатиВерсия для печати

"Ситуація для Кремля почала погіршуватися. Від мітингів креативного класу, які вони побороли скасуванням дії частини статей Конституції і драконівськими покараннями за мирні мітинги, вони прийшли до протестів в регіонах. Зараз в Росії дві гарячих точки: Інгушетія і Архангельська область".

Про це пише російський  публіцист і аналітик Дмітрій Мілін на своїй сторінці в Facebook.

"У першому випадку ситуацію загострили територіальні претензії Чеченської республіки, які стали приводом для накопиченого невдоволення владою. У другому випадку приводом для хвилювань стали претензії Москви на складування свого сміття на полігоні в Архангельській області.

Причому і те, і інше відбувається на тлі зубожіння населення, економічної стагнації, розгулу корупції, казнокрадства та свавілля влади по всій країні.

На думку публіциста, ці проблеми показали декоративність карго-культу демократичних інститутів, за якого начебто і депутати Державної Думи, і сенатори в Раді Федерації є, але своїх функцій по вирішенню конфліктів, що виникають між територіями, а також між громадянами і виконавчою владою, вони не виконують і є маріонетками адміністрації президента Російської Федерації, обслуговуючої бізнес-інтереси російських національних і фінансово-чиновницьких кланів.

На думку Сіліна, в цій ситуації в Росії немає іншого виходу, крім революції. Ті демократичні механізми, які дозволяють вирішувати без революцій і народних хвилювань протиріччя між регіонами і соціальними групами в рамках демократичних інститутів, НЕ ПРАЦЮЮТЬ.

«Непрацюючими їх зробила антидержавна діяльність неконституційного органу влади УВП АП РФ "по ручному управлінню" процесом волевиявлення громадян на виборах. У просторіччі це називається "фальсифікацією виборів", хоча це куди більш складний механізм, що включає не тільки власне фальсифікації на самих виборах, а й недопуск до виборів неузгоджених (тобто не "дерев'яних") кандидатів, скасування виборів, на яких отримано неприйнятний для УВП АП РФ результат (згадуємо скасовані вибори в Примор'ї), заборона на створення і функціонування опозиційних структур (згадуємо відмови в реєстрації "партії Навального")», — пише Мілін.

І зазначає, що до революції росіян ведуть не опозиціонери (опозиція у владі це якраз той самий демократичний антиреволюційний елемент), а тривала робота УВП АП РФ під керівництвом Суркова-Володіна-Кирієнко.

«Революція - це найгірший варіант вирішення регіональних і соціальних проблем. Гірше тільки громадянська війна. І те, і інше несе ризики втрати частини територій, а також втрати частини населення через вбивства або еміграції», — резюмує автор.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

16:24
Голову райсуду на Дніпропетровщині взяли на хабарі
16:15
Антитютюнові активісти заплуталися у власній бухгалтерії і не хочуть звітувати за отримані гранти
14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 25 квітня
20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]