Зараз в Росії дві гарячих точки: Інгушетія і Архангельська область, — публіцист

|
Версия для печатиВерсия для печати

"Ситуація для Кремля почала погіршуватися. Від мітингів креативного класу, які вони побороли скасуванням дії частини статей Конституції і драконівськими покараннями за мирні мітинги, вони прийшли до протестів в регіонах. Зараз в Росії дві гарячих точки: Інгушетія і Архангельська область".

Про це пише російський  публіцист і аналітик Дмітрій Мілін на своїй сторінці в Facebook.

"У першому випадку ситуацію загострили територіальні претензії Чеченської республіки, які стали приводом для накопиченого невдоволення владою. У другому випадку приводом для хвилювань стали претензії Москви на складування свого сміття на полігоні в Архангельській області.

Причому і те, і інше відбувається на тлі зубожіння населення, економічної стагнації, розгулу корупції, казнокрадства та свавілля влади по всій країні.

На думку публіциста, ці проблеми показали декоративність карго-культу демократичних інститутів, за якого начебто і депутати Державної Думи, і сенатори в Раді Федерації є, але своїх функцій по вирішенню конфліктів, що виникають між територіями, а також між громадянами і виконавчою владою, вони не виконують і є маріонетками адміністрації президента Російської Федерації, обслуговуючої бізнес-інтереси російських національних і фінансово-чиновницьких кланів.

На думку Сіліна, в цій ситуації в Росії немає іншого виходу, крім революції. Ті демократичні механізми, які дозволяють вирішувати без революцій і народних хвилювань протиріччя між регіонами і соціальними групами в рамках демократичних інститутів, НЕ ПРАЦЮЮТЬ.

«Непрацюючими їх зробила антидержавна діяльність неконституційного органу влади УВП АП РФ "по ручному управлінню" процесом волевиявлення громадян на виборах. У просторіччі це називається "фальсифікацією виборів", хоча це куди більш складний механізм, що включає не тільки власне фальсифікації на самих виборах, а й недопуск до виборів неузгоджених (тобто не "дерев'яних") кандидатів, скасування виборів, на яких отримано неприйнятний для УВП АП РФ результат (згадуємо скасовані вибори в Примор'ї), заборона на створення і функціонування опозиційних структур (згадуємо відмови в реєстрації "партії Навального")», — пише Мілін.

І зазначає, що до революції росіян ведуть не опозиціонери (опозиція у владі це якраз той самий демократичний антиреволюційний елемент), а тривала робота УВП АП РФ під керівництвом Суркова-Володіна-Кирієнко.

«Революція - це найгірший варіант вирішення регіональних і соціальних проблем. Гірше тільки громадянська війна. І те, і інше несе ризики втрати частини територій, а також втрати частини населення через вбивства або еміграції», — резюмує автор.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

20:01
На Трійцю в Україну прийде літо (МАПА)
19:03
День Святої Трійці святкуватиме Україна: історія та традиції
18:12
Незаконний масштабний видобуток бурштину продовжується в Україні, на розграбованих територіях незворотними є зміни мікроклімату - експерти
18:01
Зеленський замінив главу Служби зовнішньої розвідки, попередній попрацюва 9 місяців
15:16
Нові санкції США проти російського "Північного потоку-2" остаточно зупинять будівництво газопроводу - "Нафтогаз"
14:35
Деканоідзе розповіла, як реформу поліції поховав Аваков і його шайка
14:06
«Убраться с Ближнего Востока» потребовали от России в Госдепе США
13:17
Охочих жити в Росії мешканців України стількі ж, скільки охочих бачити Медведчука президентом
13:09
Хроніка ООС на 5 червня: втрат серед Об’єднаних сил немає
13:09
В Україні 10% населення вважає, що Росія переможе, але більшість вірить у перемогу України (ОПИТУВАННЯ)

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com